Investörův rádce – díl první: dotazník

Dlouho jsem si říkal, že se s Vámi podělím o své zážitky ze světa investování (v oblasti finanční) =  množení peněz. V návaznosti na „stížnost“ na slabší obsah webu jsem dostal nápad právě na tento zápisník.

O čem to bude?

Bude to o penězích. Omlouvám se předem všem že zde jiné než finanční hledisko nebude bráno v potaz. K tomu jen: Čas jsou peníze. Sociální, morální, duševní či náboženské pohledy na věc se mohou u každého zásadním způsobem lišit, proto je já nebudu tolik ve svých zápiscích či radách zohledňovat.

Primárně chci psát své zážitky z investiční akce kterou teď rozjíždím, ale k tmu všemu se dostaneme …

Kde to bude?

Některé články budu číslovat, ale kdybych náhodou zapomněl, vše bude v sekci Investör.

Jak často to bude?

Nevím, ze začátku velmi často, ale investování je dlouhodobá záležitost tak nečekejte články každý týden. V případě zájmu se můžu rozepsat. Je to na vás – čtenářích.

S kým to bude?

Budu to psát hlavně pro Vás, potencionální investory, a tak očekávám interakci s čtenáři. Těším ne na vaše názory, dotazy a nápady. Vše je vítáno.

Investování je i není pro každého! Každopádně, nejsem profesionál a tak zdejší rady vnímejte a používejte pouze na vlastní riziko! Já své informace a výsledky hospodaření zkreslovat nebudu, ale kdyby se vloudila chybka, dejte vědět, opravím ji. Stejně tak, pokud budete jiného názoru, nebo zastáváte názor jiného odborníka než já.

Pokud vy sami budete mít obsah do této rubriky, neváhejte psát.

Co budete potřebovat?

Nic…

To není úplně pravda. Pokud budete chtít investovat se mnou, nebo lépe řečeno „dle mých amatérských rad„, tak budete potřebovat hlavně vlastí rozum, rozvahu, propočty a hlavně peníze.

Co se naučíte?

Pracovat s informacemi, s moderními nástroji a hlavně přemýšlet o penězích a daních. Možná nějaké pojmy a zkratky … uvidíme kam to povede a o co bude zájem.

Co to není a nikdy nebude?

Zázrak, nebo neprůstřelný návod jak hned a bez práce zbohatnout!

Webů, které se tomuto způsobu věnují je plný internet a já jejich obsah kopírovat nebudu, leda že bych ho sám na sobě ověřil.

Tento obsah je určen jen pro členy UÇÇ. Pokud už jste členem, prosíme, přihlaste se. Noví uživatelé se nemohou normálně registrovat, je třeba se stát členem menšiny.

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in.

Přihlášení uživatelů